Agnieszka Kondel

Radca Prawny, Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Agnieszka zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorców z branży sanitarnej, budowlanej, nieruchomości oraz dostawców artykułów produktów rolnych i maszyn rolniczych, w szczególności w zakresie opiniowania umów oraz prowadzenia spraw korporacyjnych i postępowań rejestrowych. Posiada doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych, w tym postępowań pracowniczych oraz przeprowadzenia procesów przekształceń, fuzji i przejęć spółek kapitałowych i osobowych.

W obszarze zainteresowań i szczegółowej specjalizacji pozostają zagadnienia związane z ochroną danych osobowych oraz zapewnieniem zgodności i legalności przetwarzania danych osobowych przez naszych klientów. W tym zakresie Agnieszka prowadzi szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych dedykowane dla specjalistów z danej branży, dotyczące określonych zagadnień z tej tematyki, jak również przeprowadza audyty zgodności. Pełni funkcję Inspektora Ochrony Danych.

Agnieszka posiada bogate doświadczenie w branży e-commerce, przygotowywała szereg regulaminów i dokumentów niezbędnych do uruchomienia i prowadzenia platform sprzedaży internetowej czy platform lojalnościowych, konkursów i akcji promocyjnych.
Poza pracą w Kancelarii Agnieszka interesuje się problematyką prawną dotyczącą źródła prawa nowych technologii i innowacji, zagadnień handlu i marketingu elektroniczny (m.in. umów o dostarczanie treści cyfrowych i usług cyfrowych, compliance handlu elektronicznego, e-mail marketing, cookies oraz inne techniki i metody śledzenia użytkowników), cyberbezpieczeństwo i umowy IT.

Języki Obce

język niemiecki
język angielski

Zaprszamy do kontaktu