Aplikant radcowski/adwokacki

  1. Nasze wymagania
  • aplikant radcowski,
  • doświadczenie w kancelarii prawnej lub dziale prawnym lub organie administracji publicznej,
  • preferowane doświadcznie w obszara prawa gospodarczego lub podatkowego lub w postępowaniach sądwych,
  • bardzo dobrze zanjomość pakietu MS Office oraz programów (baz) prawniczych Wolters Kluwer/Legalis
  • kreatywność i umiejętność precyzyjnego formułowania wypowiedzi,
  1. Jakie będą Twoje zadania?
  • przygotowywanie analizy prawnych;
  • wsparcie prawnika prowadzącego lub samodzilena współraca w obsłudze prawnej przedsiębiorców,
  • udział w obsłudze prawnej procesów sądowych
  1. Co oferujemy?
  • zatrudnienie  na podstawie umowy o pracę lub  na podstawie umowy B2B,
  • pracę przy obsłudze dużych podmiotów gospodarczych i interesujących projektów,
  • możliwość uczestnictwa w  szkoleniach  zgodnych z zakresem Twoich obowiązków,
  • praca w przyjazynym środowisku, w jednej z największej firm prawniczych w regionie.